10-Free – новітній стандарт безпеки в нігтьовій індустрії
Аби почати працювати в нігтьовому сервісі – потрібно навчитися робити манікюр, а щоб залишитися у професії – треба розібратись у якості і безпечності матеріалів, якими працюєте. І це не перебільшення! Скільки талановитих майстринь були змушені залишити улюблену роботу через прояви алергії й інші професійні хвороби! Отже, розглянемо сучасні стандарти безпеки для косметичних засобів.
Напевно, ви стикалися із маркуванням нігтьової косметики 3-Free, 5-Free, 7-Free… Що саме означають ці терміни? Вони вказують на відсутність у складі косметичного засобу певних шкідливих речовин. Звісно, чим №-Free більше – тим краще, тим чистіше матеріал. До останнього часу продукція із маркуванням 7-Free вважалася найбільш безпечною. Але нові дослідження дозволили розширити до 10 перелік компонентів, що можуть бути токсичними і викликати хвороби у майстринь манікюру та їх клієнток. Таким чином, на сьогоднішній день саме продукція 10-Free вважається максимально безпечною.
Розглянемо детальніше, що це за десять речовин? У часи лаків для нігтів стандартом безпеки вважалася відсутність 3 компонентів у складі – толуолу, дибутилфталату і формальдегіду.
Однак, з появою гель-лаків, в їх складі було виявлено й інші небезпечні речовини:
Якщо подивитися на функції небажаних компонентів, можна припустити, що без них покриття для нігтів втратить якість. Але це не так – ефективні і безпечні альтернативи є! Проте використання небажаних речовин дозволяє суттєво знизити вартість косметики. І саме тому на ринку присутні товари з настільки різними цінами. Ми радимо не економити на власному здоров’ї і використовувати лише найкращі, найбезпечніші матеріали, які відповідають американським і європейським стандартам якості і, звісно ж, сертифіковані в Україні.