Nails
Звоните с 10:00 до 18:00 или пишите в Telegram
Ваше місто: Днепр
Ваше місто Днепр?
RU UA

ANIOS Аніосурф Преміум НПК концентрат, 1 л - засіб для замочування інструменту

Немає в наявності
Арт.: 1620

Вироблено в Україні за тех. умовами і з сировини Laboratoires ANIOS (Франція)

Аніосурф Преміум НПК – концентрований засіб для:
– дезінфекції й глибокого очищення поверхонь та виробів медичного призначення;
– дезінфекції медичних інструментів, включаючи оглядові, хірургічні, стоматологічні, у тому числі суміщеної з передстерилізаційним очищенням.

Аніосурф Преміум має широкий спектр дії: бактерицидну, спороцидну, туберкулоцидну, фунгіцидну та віруліцидну, у тому числі по відношенню до збудників вірусних гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, вірусу герпесу типу 1, вірусів грипу, включаючи H1N1 та H7N9, аденовірусів, ротавірусів тощо.

Розчини засобу Аніосурф Преміум не мають запаху, не викликають корозії виробів з металів і не вимагають змивання.

Виробник
ANIOS Lab
Поділитися
Опис

Препарат атестовано відповідно до Європейских стандартів EN 1040, EN 1276, EN 13697, EN 13727, EN 14563, EN 14476.

Робочі розчини засобу Аніосурф Преміум готують шляхом розведення концентрату у холодній або теплій воді (не вище +35°С) при перемішуванні. Розчини готують у промаркованій емальованій (без пошкоджень), скляній, пластмасовій тарі, яка закривається кришкою.

Розчиняючи 1 мл концентрату в 400 мл води, отримують робочий розчин з концентрацією 0,25%. Наприклад, для отримання 8 л такого розчину необхідно використати 20 мл засобу.

Термін придатності робочих розчинів – 7 діб за умови зберігання у щільно закритій промаркованій тарі при кімнатній температурі. Допускається багаторазове використання робочих розчинів для дезінфекції та суміщених процесів дезінфекції й передстерилізаційного очищення протягом терміну придатності (якщо їх зовнішній вигляд не змінився: зміна кольору, поява осаду, помутніння, зміна запаху). За перших ознак зміни зовнішнього вигляду, розчин необхідно замінити.

Відгуки
Відгуки про товар відсутні.