Nails
Звоните с 10:00 до 18:00 или пишите в Telegram
Ваше місто: Днепр
Ваше місто Днепр?
RU UA

ANIOS Аніозим ДД1 концентрат, 25 мл - засіб для дезінфекції і стерилізації інструменту

Немає в наявності
Арт.: 1612

Вироблено в Україні за тех. умовами і з сировини Laboratoires ANIOS (Франція)

Засіб Аніозим ДД1 використовується для:
– дезинфекції і передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення, включаючи оглядові, хірургічні, стоматологічні інструменти;
– холодної стерилізації інструментів та інших виробів медичного призначення;
– дезінфекції високого рівня.

Відмінна очистна здатність препарату забезпечується 3-ензимним комплексом у поєднанні з високоефективними ПАР. Аніозим ДД1 має бактерицидну, спороцидну, туберкулоцидну, фунгіцидну та віруліцидну дію, у тому числі по відношенню до збудників вірусних гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, вірусів герпесу типу 1, вірусів грипу, включаючи H1N1 та H7N9, поліовірусів типу 1 і типу 2, вакциноявірусів тощо.

Виробник
ANIOS Lab
Поділитися
Опис

Робочі розчини прозорі, майже без запаху. Засіб не пошкоджує вироби й інструменти, які потребують обережного ставлення, що дозволяє використовувати його для обробки хірургічних інструментів, ендоскопів та ін.

Препарат атестовано відповідно до Європейских стандартів EN 1040, EN 13727, EN 14561, EN 14476.

Робочі розчини засобу Аніозим ДД1 готують шляхом розведення концентрату у холодній або теплій воді (не вище +30°С) при перемішуванні. Розчини готують у промаркованій емальованій (без пошкоджень), скляній, пластмасовій тарі, яка закривається кришкою.

Розчиняючи вміст 1 флакону (25 мл) концентрату в 5 л води, отримують робочий розчин з концентрацією 0,5%.

Термін придатності робочих розчинів – 7 діб за умови зберігання у щільно закритій промаркованій тарі при кімнатній температурі. Допускається багаторазове використання робочих розчинів для дезінфекції, суміщених процесів дезінфекції й передстерилізаційного очищення, дезінфекції високого рівня та стерилізації протягом терміну придатності (якщо їх зовнішній вигляд не змінився: зміна кольору, поява осаду, помутніння, зміна запаху). За перших ознак зміни зовнішнього вигляду, розчин необхідно замінити.

Відгуки
Відгуки про товар відсутні.