Nails
Звоните с 10:00 до 18:00 или пишите в Telegram
Ваше місто: Днепр
Ваше місто Днепр?
RU UA

PRO-FEET Насадка корундова мала, A10

Багато
Арт.: 1139001

Форма насадки: закруглений конус
Абразив: крупний, грубий, жорсткий
Розміри: діаметр 5мм, довжина 10мм

Корундова фреза закруглений конус популярна серед майстрів завдяки високій якості, функціональності і м'якому впливу на зону обробки. Синтетичний штучний матеріал корунд знайшов широке застосування у виробництві абразивних матеріалів різного призначення, в тому числі і для виробництва фрезерних насадок для манікюру та педикюру. Корунд відрізняється зносостійкістю і міцністю, поступаючись по твердості лише алмазу. Фрезу рекомендовано для роботи як професіоналам, так і починаючим майстрам нігтьової індустрії, так як є менш небезпечною в порівнянні з алмазним аналогом.

Дана фреза закругленний конус застосовується переважно в комбінованому або апаратному педикюрі для шліфування, полірування міжпальцевого простору і стопи, видалення загрубілостей після роботи пододисками жорсткістю 180 або 240 гріт.  Фрезой можна працювати як по сухому, так і з додаванням різноманітних пом'якшувачів. Втирання в шкіру стопи олії за допомогою даної насадки забезпечує тривалу гладкість і м'якість шкіри, попереджуючи подальше утворення загрубілостей.

Фрезу рекомендовано чистити після кожного застосування, використовуючи ультразвукову мийку, посля чого проводити вологу або температурну стерилізацію. При цьому насадка надовго зберігає свої абразивні властивості.

Виробник
PRO-FEET
Поділитися
53 грн
Опис
Відгуки
Відгуки про товар відсутні.